Doprava na Slovensko

 

 

Kabelky W.Valentino

 

Kabelky P.Cardin

 

Tašky AdidasOrigináls

 

Tašky Converse

 

Tašky Diesel

 

Kabelky Benetton

 

Kabelky David Jones

 

Kabelky Oilily

 

Kabelky PussyDeluxe

 

Tašky Dunlop

 

Tašky Desigual

 

Kabelky Daiersi

 

Kabelky Gianni Conti

 

Kabelky RoccoBarocco

 

Kabelky S.Fiorentino

 

Kabelky Gussaci

 

Tašky Lonsdale

 

Kabelky Seka

 

Tašky Enrico Benetti

 

Tašky Vive Maria

 

Batohy

 

Aktovky

 

Cestovní tašky

 

Rukavice

 

Peněženky

 

Pásky

 

Rc letadla

 

Rc vrtulníky

 

Rc auta

 

    Doporučujeme!!!

        Rc modely

 

www.rc-rcmodely.cz

Rc modely , auta ,

letadla , tanky

Vrtulníky na dálkové ovládání

Kabelky , peněženky

Kabelky-fashion.cz

 Staňte se našim fanouškem na Facebooku. Prodáváme kabelky i na Facebooku!

 

Belona Facebook, kabelky, parfémy, pásky. Prodej kabelek, staňte se fanouškem.

 Belona.cz
on Google+

 


 


Follow us on Pinterest Follow Me on Pinterest

 

Parfémy, toaletní vody, parfémované vody


                           

Garance originálních parfémů s nejnižší cenou na trhu

 Vyberte si z naši nabídky parfemů

 

                       

 

Každý kvalitní parfém má tři základní fázi vůně

 

  • Parfém - Hlava


Hlava vůně 1. fáze - jako první cítíme právě tyto složky vůně. Hlava vůně utváří první dojem a právě u levnějších parfémech je na hlavu vůně kladen největší důraz. Doba trvání je přibližně 15minút to znamená, že vůně vydrží jen velmi krátce a je nutná opětovná aplikace parfému.

 

  • Parfém - Srdce


Srdce vůně 2. fáze - středně prchavé látky tvoří buket, charakter vůně parfému. Tato vůně začíná naplno vynikat až po odeznění hlavy vůně. Tato fáze voní při kvalitním parfému několik hodin, přibližně 2-3 hodiny.

 

  • Parfém - ZákladZáklad vůně 3. fáze - v této fázi vůně jsou látky parfému, které vyprchávají velmi pozvolna. Doba trvání bývá několik hodin, zhruba 3-4 hodiny, ale nejsou výjimkou ani parfémy, které působí až desítky hodin.


 

Jak si vybrat ten správný parfém

 

 

  • Jak si vybrat správnou vůni


Zjednodušený výběr parfému podle slunečního znamení nebo podle jiného klíče nás většinou zklame. Každý z nás má svůj neopakovatelný styl, který vyjadřuje naši osobnost a vůně, parfém by ho měl dotvářet. Pro každého je vhodná jiná vůně, parfém, jsme rozdílní a na každém z nás voní stejný parfém jinak. Je to ovlivněno osobní vůní těla, která se z času na čas, díky hormonálním změnám, mění. Tato vůně může být ovlivňována i jinými faktory, například složením stravy, ročním obdobím, denní dobou a příležitostí, při níž vůni používáme, hraje při výběru velkou roli.
Na den volíme raději slabší koncentraci a lehké, svěží citrusové, ovocné a květinové vůně, které jsou příjemnější také v letním období. V zimním období a na večerní příležitosti se naopak můžeme zahalit do intenzivnějších, sladších zda kořenitých, tajemných orientálních vůní. Velkou roli při výběru hraje také tvar a barva flakonu, protože i naše oči nakupují!

 

  • Při výběru vůně se raději nespěchejte


Vůni vždy zkoušíme přímo na pokožkou, na místě, kde nemáme žádný jiný parfém, nejlépe na vnitřní straně zápěstí. Vůně se rozvine asi po 15 - 20 minutách. Není vhodné zkoušet více než 2-3 vůně po sobě, náš nos je pak není schopen rozeznávat. Správně vybraná vůně, parfém může ovlivnit dokonce naši náladu. Příjemná vůně ji dokáže velmi rychle zlepšit, ale i naopak, vůně, která nám nesedne nás znepokojuje a může vyvolat i určité potíže. Proto se při výběru parfému nespěchejte a dopřejte si dostatek času, abyste se s vůní dokonale seznámili.

 

  • Parfémy, celá voňavá


Pro dosažení nejlepšího výsledného efektu je vhodné takzvané "vrstvení" vůní - tj. použití sprchového gelu, parfémovaného tělového krému, kuličkového deodorantu nebo spreje stejné vůně. Mastná pokožka dokáže udržet vůni mnohem déle než suchá, proto je zejména u suché pokožky třeba používat celé parfémované řady pro zesílení účinku. Takto vás vaše oblíbená vůně bude provázet po celý den.
Parfém nanášíme na všechna místa, kde pulzuje krev - krční tepny, loketní nebo kolenní jamky, zápěstí a pod. Parfém můžeme také nanést na lem sukně nebo si můžeme navonět vlasy. Ty pak stejně jako pravá kožešina dobře a dlouho udrží vůni. Pokud ráno při úpravě vlasů používáte tvarující krém, vyzkoušejte náš malý trik. Stylingový přípravek naneste do dlaní, zlehka ho postříkejte vaší vůní a naneste do vlasů.

 

  • Parfém, vůně, které "nadlehčuje"


Vědci zjistili, že některé vůně dokáží vyvolat pocit, že jste o několik kilogramů lehčí. Tento "zeštíhlující" dojem vytvářejí hlavně květinově-kořenité vůně, které obsahují tuberóza, hřebíček, jalovec a koriandr.

 

 

  • Prostřednictvím parfému komunikujeme s okolím


I když to možná netušíte, vůně, parfémy, které si vybíráme, dokážou o nás hodně prozradit. Obyčejně si nevědomky volíme takovou vůni, která vystihuje naše vlastnosti. Něžné romanticky založené ženy sahají většinou po jemných květinových vůních, ctižádostivé a nekompromisní dámy, které vědí co chtějí, dávají přednost kořenného parfemací. Pracovité a usilovné typy volí jednoduchou klasiku a energické, aktivní ženy si nejčastěji vybírají svěží povzbuzující parfémy.

 

  • Parfémy mají různou koncentraci


Různá síla vůně parfému je dána její koncentrací vonné kompozice ve zředěném hustoměru základě ...


parfém 15-30% kompozice

EDP = parfemovaná voda 8-15% kompozice

EDT = toaletní voda 4-8% kompozice

Voda po holení = 3-5% vonné složky