Doprava na Slovensko

 

 

Kabelky W.Valentino

 

Kabelky P.Cardin

 

Tašky AdidasOrigináls

 

Tašky Converse

 

Tašky Diesel

 

Kabelky Benetton

 

Kabelky David Jones

 

Kabelky Oilily

 

Kabelky PussyDeluxe

 

Tašky Dunlop

 

Tašky Desigual

 

Kabelky Daiersi

 

Kabelky Gianni Conti

 

Kabelky RoccoBarocco

 

Kabelky S.Fiorentino

 

Kabelky Gussaci

 

Tašky Lonsdale

 

Kabelky Seka

 

Tašky Enrico Benetti

 

Tašky Vive Maria

 

Batohy

 

Aktovky

 

Cestovní tašky

 

Rukavice

 

Peněženky

 

Pásky

 

Rc letadla

 

Rc vrtulníky

 

Rc auta

 

    Doporučujeme!!!

        Rc modely

 

www.rc-rcmodely.cz

Rc modely , auta ,

letadla , tanky

Vrtulníky na dálkové ovládání

Kabelky , peněženky

Kabelky-fashion.cz

 Staňte se našim fanouškem na Facebooku. Prodáváme kabelky i na Facebooku!

 

Belona Facebook, kabelky, parfémy, pásky. Prodej kabelek, staňte se fanouškem.

 Belona.cz
on Google+

 


 


Follow us on Pinterest Follow Me on Pinterest

 

kabelky

Jak vybrat peněženku

                                                                                                                                                  kabelky

 

Peněženky


 Výběr peněženky je velice důležitý. V dnešní době se stala peněženka nedílnou součástí každého z nás. Peněženka nám musí stylově sednout a musí se nám líbit. Přitom však musí být peněženka také praktická, abychom ji neměli nakonec jen „na parádu“. Při výběru peněženky je důležité zjistit, z jakého materiálu je vyrobena. Když už si peněženku kupujeme, nechceme přeci, aby se nám po krátké době rozpadla a museli jsme ji vyhodit do koše. Proto je důležité dbát na kvalitu materiálu peněženky. Naše peněženky takové přesně jsou. Jsou velice praktické, elegantní a kvalitní. Z našeho širokého výběru peněženek si vybere jistě každý!

 

 

Velikost peněženky

Velikost je jedním z nejdůležitějších kritérií pro výběr správné peněženky. Jednou z důležitých věcí při vybírání velikosti peněženky je ujasnit si, kam ji budeme nosit, co a kolik toho v ní budeme chtít mít. Další hledisko je, kolik peněženka obsahuje přihrádek na mince, bankovky, doklady, kreditní karty a jiné.

 

Barva peněženky

Vaše peněženka by neměla sloužit jen jako praktická věc pro uschování Vašich peněz, ale také jako módní a zároveň vkusný doplněk. Barvy jsou rozmanité, a proto není vůbec žádný problém si vybrat oblíbenou barvu peněženky a sladit ji např. s oblečením či kabelkou. Mezi neoblíbenější barvy peněženek bychom mohli zařadit černou, hnědou, koňakovou a béžovou. Pak jsou tady velmi odvážné a specifické barvy peněženek, jako jsou např. bordó, ostře červená, modrá a bílá. V tomto případě, pokud člověk umí s těmito barvami peněženek sladit své oblečení i doplňky, musí být výsledek těchto kombinací perfektní a nepřehlédnutelný.

 

 

Tvar peněženky

Tvary jsou různé a nabízí nám širokou škálu možností při výběru naší budoucí peněženky. Rozlišujeme tvary peněženek určené pro muže. Pánské peněženky jsou čtvercového tvaru a jsou většinou menší. Dále tady máme také peněženky elegantní, stejně jako u dámských peněženek. Dámské peněženky jsou většinou ve dvou typických tvarech a to: tvar menší čtvercový a poté větší obdélníkový a také se můžeme setkat s peněženkami různě zdobenými.

 

Materiál a zpracování peněženky

Nejtypičtějším a nejoblíbenějším materiálem pro peněženky je kůže. Kožené peněženky, jak se zdá, tak nikdy nevyjdou z módy a jsou stále vyhledávaným výrobkem. Kožená peněženka působí oproti jiným materiálům, jako je např. koženka či obyčejná látka, velmi elegantně a vydrží také mnohem déle než ostatní obyčejné peněženky. Naše peněženky jsou vyráběny z velmi kvalitní a jemné kůže.

 

Zavírání peněženky

Peněženky se vyrábějí s různými druhy zapínání. Nejpoužívanějším je uzavírání na zip, magnetické patenty či přezky. Kovové doplňky by měly být esteticky sladěny s typem peněženky, měly by být funkční a jednoduše ovladatelné.

 

Přihrádky peněženky

Peněženka obsahuje přihrádky na mince, bankovky, doklady a kreditní karty. Jednotlivé peněženky se rozlišují velikostí a počtem těchto přihrádek.

 

 

 

Dámské peněženky                                     Pánské peněženky

 

 

 

 

Belona e-shop. On-line prodej kabelek luxusních a světových značek. Kabelky za bezkonkurenční ceny.

 

 

- rádi Vám poradíme při výběru kabelky.

- kabelky pro každou příležitost.

- luxusní a moderní kabelky.

- kabelky z pravé kůže, polokůže a látky.

- kabelky za bezkonkurenční ceny.