RC BMW X6 XDRIVE 1:10

RC BMW X6 XDRIVE 1:10

1599 Kč s DPH

Dostupnost: Skladem

RC BMW X6 XDRIVE

Licencovaný model vyrobený podle sportovního vozu BMW X6 spadá ve svém originálu do nové kategorie, které si BMW samo nazvalo Sport Activity Coupé (SAV) , X6 je robustní auto, na kterém najdeme přesně podle slibů inspiraci SUV X5 i kupé řady 3.
Jen těžko lze přirovnat unikátnost, s jakou se BMW X6 už na první pohled prezentuje, k něčemu, co se pohybuje na našich silnicích. Tento v reálu obrovitý automobil spojuje prvky klasického SUV, ale zároveň sportovního kupé, je skutečně originální.
Model tohoto gigantického vozu uchvátí snad každého perfektním detailním zpracováním. V měřítku 1:10 žádný z důležitých detailů rozhodně nepřehlédnete. Obsluhován pistolovým rádiovým ovládačem pracujícím na frekvenci 40 MHz je ovládání vozu velice intuitivní a snadné . Karosérie a nosný rám jsou z odolného lakovaného plastu. Samotný model je napájen pěti kusy AA baterií, které lze v případě použití dobíjecích baterií dobíjet v běžné nabíječce. Ovladač využívá k provozu 9V baterie. Vozidlo je vybaveno efektními LED světlomety.

Technická specifikace
Měřítko: 1:10
Rozměry výrobku: 50 x 18 x 15 cm
Materiál: odolný , lakovaný plast
Barva: černá
Ovládání: Klasický ovladač
Baterie: 5ks AA baterií pro auto, 1ks 9V baterie pro dálkový ovladač

Obsah balení:
Model sportovního automobilu BMW X6
Klasický ovladač pracující na frekvenci 27 MHz

Baterie je součástí balení včetně nabíječky.

Alternativní produkty

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info