Walkera V200D01, metal, RTF, 2.4GHz

Doba doručení: 1 pracovní den

3499 Kč s DPH

Dostupnost: Skladem

RC vrtulník Walkera V200D01, RTF, 4ch, 2.4GHz, metal

Walkera V200D01 je něco, co potěší každého středně a více pokročilého pilota, který miluje high-tech technologie. Walkera vzala nesmírně populární řadu UFLY/UFLYS, změnila design, přidala nové 3 osé gyro a odstranila flybar. Výsledkem je vrtulník na dálkové ovládání Walkera V200D01.

Proč bez flybaru?
Veliké vrtulníky ho také nemají! Takže to bez něj určitě jde, řekli si ve Walkeře. Problémem samozřejmě zůstává stabilita, kterou balancér vytváří. Každý chce totiž ultrastabilní stroj, ale dobře ovladatelný. To jsou nicméně trochu protichůdné požadavky - balancér vytváří stabilitu, ale vrtulník se s ním "pere" když požadujete změnit směr. To vše tady odpadá - řešení se jmenuje 3 osé gyro.

3 osé gyro
Tento zcela unikátní systém Walkera zavedla do segmentu hobby vrtulníků jako první a právem jí tak náleží poklona za skvělou práci kterou odvedla. Tento gyroskop tak již nekontroluje jen vrtulku, ale také celý vrtulník - daří se mu tak díky drobným korekcím do řízení udržovat vrtulník ve stabilní poloze. Pokud tedy neřídíte tak vám gyroskop pomáhá udržet vrtulník stabilní. Pokud dáte pokyn z ovladače tak se vychýlí do požadovaného směru okamžitě, nemusí totiž "bojovat" s mechanickým stabilizátorem.

Pro koho je vrtulník Walkera V200D02 určen
Tento model je určen pro piloty, kteří již mají zkušenosti s řízením RC vrtulníků a chtějí něco více. Nebo prostě chtějí zkusit, jak to opravdu bez toho flybaru létá. A létá to dobře. Je to velmi hbité a přesné. Díky odstranění flybaru (který "brzdí" motor odporem vzduchu) má vrtulník mnohem více výkonu než např. UFLYS.

Rozdíl mezi Walkera V200D01 a Walkera V200D02
V200D01 má výkonější motor a zadní vrtulku řízenou servem. Je mnohem živější a "agresivnější", proto ji doporučujeme spíše pokročilým pilotům, kteří si vychutnají její rychlé reakce a silný motor. Začátečník by měl určitě zůstat u V200D02 která poskytuje mnohem lepší polétání a zábavu pro tuto skupinu pilotů, jednak ušetří peníze a druhak si zalétají lépe a bez stresu že je to na ně moc zbrklé.

Hlavní přednosti Walkera V200D01

bez flybaru, menší odpor vzduchu přináší úsporu energie a lepší manévrovatelnost
3osé gyro které se stará o vysokou stabilitu
digitální vysílačka WK-2403 s LCD displejem v ceně - technologie 2.4GHz, automatické párování, vysoká míra bezpečnosti, dosah "kam až vidíte", možnost nastavovat výkon motoru a přepínat velikost výchylek 50/100% (režim "začátečník/pokročilý") což ještě více usnadňuje zaučení se s tímto unikátním modelem
náhod zadní vrtulky je řešen kardanem pro lepší rozložení hmotnosti do středu stroje, pohon zajišťuje hlavní střídavý motor
zadní vrtulka je řízena rychlým ocasním servem pro přesné a okamžité reakce
Technická specifikace Walkera V200D01
Průměr hlavního rotoru: 420 mm
Průměr zadního rotoru: 121 mm
Celková délka: 432 mm
Hlavní motor: střídavý WK-WST-21-003
Baterie: 7.4V 1000mAh Li-Po
Gyroskop: 3 osý
Vysílačka: WK-2403 novinka!
Příjmač: RX-2437V
Letová váha: 288g (Battery included)
Letový čas: 9 - 12 minut
V balení získáte jako bonus 1x náhradní rotorové listy
Vrtulník dodáváme v plném kovovém tuningu (na trhu lze totiž narazit i na plastové verze)
Obsah balení Walkera V200D01
kompletně sestavený vrtulník na vysílačku Walkera V200D01, připravený k letu
Li-po baterie 1000 mAh
nabíječka s balancérem
drobné nářadí
vysílačka WK-2403 s LCD displejem, 2.4GHz (mod 1 nebo mod 2, zvolte si ten který Vám nejvíce vyhovuje! pro začátečníky doporučujeme mod 2, plyn vlevo)
podrobný český manuál i pro začátečníky
1x náhradní rotorové listy

Verze RTF obsahuje vše: vysílačku, nabíječku a baterku.
Máme odskoušeno vrtulník líta moc pěkně, umí bít hodní i ostrý .

Odzkoušeno Skvělá volba
S námi a se Simulátorem to zvládne i šikovný začátečník.(Nebo profesionální simulátor)
Video Walkera V200D01

Alternativní produkty

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info