Jak vybrat peněženku

Jak vybrat peněženku

                                                                                                                                                  kabelky

 

Peněženky


 Výběr peněženky je velice důležitý. V dnešní době se stala peněženka nedílnou součástí každého z nás. Peněženka nám musí stylově sednout a musí se nám líbit. Přitom však musí být peněženka také praktická, abychom ji neměli nakonec jen „na parádu“. Při výběru peněženky je důležité zjistit, z jakého materiálu je vyrobena. Když už si peněženku kupujeme, nechceme přeci, aby se nám po krátké době rozpadla a museli jsme ji vyhodit do koše. Proto je důležité dbát na kvalitu materiálu peněženky. Naše peněženky takové přesně jsou. Jsou velice praktické, elegantní a kvalitní. Z našeho širokého výběru peněženek si vybere jistě každý!

 

 

Velikost peněženky

Velikost je jedním z nejdůležitějších kritérií pro výběr správné peněženky. Jednou z důležitých věcí při vybírání velikosti peněženky je ujasnit si, kam ji budeme nosit, co a kolik toho v ní budeme chtít mít. Další hledisko je, kolik peněženka obsahuje přihrádek na mince, bankovky, doklady, kreditní karty a jiné.

 

Barva peněženky

Vaše peněženka by neměla sloužit jen jako praktická věc pro uschování Vašich peněz, ale také jako módní a zároveň vkusný doplněk. Barvy jsou rozmanité, a proto není vůbec žádný problém si vybrat oblíbenou barvu peněženky a sladit ji např. s oblečením či kabelkou. Mezi neoblíbenější barvy peněženek bychom mohli zařadit černou, hnědou, koňakovou a béžovou. Pak jsou tady velmi odvážné a specifické barvy peněženek, jako jsou např. bordó, ostře červená, modrá a bílá. V tomto případě, pokud člověk umí s těmito barvami peněženek sladit své oblečení i doplňky, musí být výsledek těchto kombinací perfektní a nepřehlédnutelný.

 

 

Tvar peněženky

Tvary jsou různé a nabízí nám širokou škálu možností při výběru naší budoucí peněženky. Rozlišujeme tvary peněženek určené pro muže. Pánské peněženky jsou čtvercového tvaru a jsou většinou menší. Dále tady máme také peněženky elegantní, stejně jako u dámských peněženek. Dámské peněženky jsou většinou ve dvou typických tvarech a to: tvar menší čtvercový a poté větší obdélníkový a také se můžeme setkat s peněženkami různě zdobenými.

 

Materiál a zpracování peněženky

Nejtypičtějším a nejoblíbenějším materiálem pro peněženky je kůže. Kožené peněženky, jak se zdá, tak nikdy nevyjdou z módy a jsou stále vyhledávaným výrobkem. Kožená peněženka působí oproti jiným materiálům, jako je např. koženka či obyčejná látka, velmi elegantně a vydrží také mnohem déle než ostatní obyčejné peněženky. Naše peněženky jsou vyráběny z velmi kvalitní a jemné kůže.

 

Zavírání peněženky

Peněženky se vyrábějí s různými druhy zapínání. Nejpoužívanějším je uzavírání na zip, magnetické patenty či přezky. Kovové doplňky by měly být esteticky sladěny s typem peněženky, měly by být funkční a jednoduše ovladatelné.

 

Přihrádky peněženky

Peněženka obsahuje přihrádky na mince, bankovky, doklady a kreditní karty. Jednotlivé peněženky se rozlišují velikostí a počtem těchto přihrádek.

 

 

 

Dámské peněženky                                     Pánské peněženky

 

 

 

 

Belona e-shop. On-line prodej kabelek luxusních a světových značek. Kabelky za bezkonkurenční ceny.

 

 

- rádi Vám poradíme při výběru kabelky.

- kabelky pro každou příležitost.

- luxusní a moderní kabelky.

- kabelky z pravé kůže, polokůže a látky.

- kabelky za bezkonkurenční ceny.

 

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info